آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار کانون / اطلاعیه مهم: بازدید از غرفه معاونت فرهنگی بنیاد شهید تهران بزرگ

اطلاعیه مهم: بازدید از غرفه معاونت فرهنگی بنیاد شهید تهران بزرگ

قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران
باتوجه به برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به استحضار می رساند برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های سراسر کشور بازدید ازغرفه معاونت فرهنگی بنیاد شهید تهران بزرگ (معرفی آثار علمی‌و فرهنگی نخبگان شاهد و ایثارگر)، در نظرگرفته شد که زمان بازدید برای دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت روز سه شنبه شانزدهم اردیبهشت ماه به ظرفیت سی و پنج نفر / ساعت 11 در نظر گرفته شده است. لذا آن دسته از دانشجویانی که علاقمند به بازدید از غرفه معاونت فرهنگی بنیاد شهید تهران بزرگ  هستند خواهشمند است تا فردا  (سه شنبه/ شانزدهم اردیبهشت ماه) ساعت نه صبح مشخصات خود را به آدرس زیر ایمیل نمایند یا به شماره زیر پیامک نمایند.
 آدرس ایمیل:majma.iust.issar@gmail.com
شماره موبایل: 09190113978
مشخصات : نام و نام خانوادگی/ کد ملی / نسبت ایثارگری/ رشته و مقطع تحصیلی / شماره موبایل 
در ضمن به آن دسته از دانشجویانی که  در این بازدید شرکت نمایند بن کتاب در غرفه تحویل داده می شود
باتوجه به لیست اسامی دانشجویان که اعلام آمادگی کنند، اسامی‌به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال می‌گردد و مطابق لیست  بن کتاب به صورت حضوری به خود دانشجو در غرفه تحویل داده می‌شود.
آدرس: مصلی تهران-ورودی ایستگاه مترو شهید بهشتی-خیابان هفتم-سالن چشم انداز – ساعت یازده صبح  (دانشجویان متقاضی راس ساعت اعلام شده بایستی در غرفه حضور داشته باشند)
 این اطلاعیه ساعت 15 روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران ارسال شده است.

درباره‌ی دبیر کانون ایثار دانشگاه علم و صنعت

پاسخ بدهید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top