آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار کانون / مدير دفتر امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی شد

مدير دفتر امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی شد

todee_shahed2

مراسم معارفه دکتر محمد واحدی مدیر دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، قبل ظهر روز شنبه، چهارم خردادماه سال 1392، در سالن نشست‌های ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم که کارکنان دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه حضور داشتند ابتدا دکتراحمد رهبر مدیر سابق دفتر شاهد و ایثارگر و عضو هیات علمی‌دانشکده مهندسی شیمی‌از همکاری همکاران حوزه مذکور و هیات رئیسه دانشگاه درطول دوره مسوولیتش سپاسگزاری کرد.

در ادامه این مراسم دکتر محمد واحدی مدیر جدید دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر از ریاست دانشگاه به خاطر اعتماد به وی در انتصاب و واگذاری این مسوولیت قدردانی کرد و برای مدیر سابق دفتر فوق، آرزوی توفیق نمود.

رئیس دانشگاه به عنوان سخنران سوم این جلسه، بعداز تبریک زادروز ولادت حضرت علی (ع)، گفت: حجم کار کمتر اما حضور فیزیکی بیشتر، ویژگی و لازمه دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر است. این بخش از دانشگاه شاید نسبت به بخش‌های دیگر حجم کار کمتری دارند ولی حضور فیزیکی مدیر را به شدت طلب می‌کند. چرا که علاوه بر پیگیری رفع مشکلات آموزشی این دانشجویان، می‌بایست نسبت به آنان محبت و حمایت ویژه‌ای صورت پذیرد.

رئیس دانشگاه در ادامه گفت: تهیه و تدوین برنامه راهبردی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، سرکشی به امور آموزشی این دانشجویان، پیگیری وام دانشجویان، طراحی و برگزاری اردوی ورودی‌های جدید متناسب با دانشجویان شاهد و ایثارگری را به عنوان اولویت‌های مهم کاری برای مدیر جدید دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ذکر کرد.

دکتر جبل عاملی، در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از زحمات دکتر احمد رهبر مدیر سابق دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تقدیر وتشکر نمود.

لازم به ذکر می‌باشد، دکتر محمد واحدی عضو هیات علمی‌دانشکده فیزیک می‌باشد.

todee_shahed

todee_shahed1

تشکر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم وصنعت ایران از آقای دکتر رهبر:

جناب آقای دکتر رهبر

مدیر محترم سابق دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران

سلام علیکم

پیرو حدیث شریف من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از زحمات و تلاشهای ارزنده و ارزشمند جنابعالی در دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماییم.

توفیقات روز افزون جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمائیم.

با تشکر از زحمات شما

دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران

درباره‌ی دبیر کانون ایثار دانشگاه علم و صنعت

پاسخ بدهید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top