آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار کانون / نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت

نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت

کاربران لوگوی جسنواره را در وبلاگ خود درج نمایند

 

 

 

 

 

نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت در کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی‌نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت داود براتی دبیر جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت و…
برای مشاهده متن کامل خبر به ادامه مطالب مراجعه نمایید.

نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت در کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی‌نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت داود براتی دبیر جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت در ابتدای این نشست گفت: هیات خانواده شهدا و ایثارگران از سال 87 به دنبال بحث ساماندهی گلزار شهدا توسط جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران تشکیل شد.

وی افزود: از ابتدای ایجاد این هیئت بحث فعالیت در حوزه سایبری را پیگیری کردیم که از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به راه اندازی پایگاه خبری شهدای ایران و چندین هزار وبلاگ در حوزه ایثارو شهادت نام برد.در حقیقت می‌توان گفت که پایگاه خبری شهدای ایران در فضایی آغاز به کار کرد که دشمنان و منافقان نظام بعد از فتنه 88 به دنبال تسخیر فضای ایثار و شهادت به نام شهدای سبز بودند که این اقدام به حول و قوه الهی با ایجاد پایگاه خبری شهدای ایران ناکام ماند و فضای جستجوی نام شهدا از دست منافقان خارج شد.

مسئول هیئت خانواده شهدا و ایثارگران ادامه داد: از 9 ماه پیش تیم تحقیقاتی در این هیئت طرحی را تدوین کرد به نام نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت که این جشنواره و برگزاری آن مقدمه ای است بر اجری یک طرح بزرگ در حوزه ایثارگری که در روز اختتامیه رونمایی می‌شود.

براتی یکی از دغدغه‌های اصلی و اهداف برگزاری این جشنواره را که منجرب به تدوین طرح این جشنواره شد را تلاش در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نسلهای حاضر و آینده و انتقال به جهان اسلام دانست. علاوه بر این بحث فضای جنگ نرمی‌که دشمن ایجاد کرده و خلاء‌های موجود در فضای مجازی و لزوم فعالیت‌های سایبری را یادآور می‌کند.

دبیر جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت اهداف برگزاری این جشنواره را تشویق و ترغیب فعالیت‌های وبلاگ نویسان، ایجاد فضای اخلاقی مناسب و تولید و تزریق محتوای پاک در فضای سایبری و ایجاد رتباط موثر و قوی مابین وبلاگ نویسان و فعالان حوزه ایثار و شهادت با هدف ایجاد ارتش سایبری مورد نظر رهبر انقلاب اسلامی‌دانست.

وی در خصوص برگزاری جشنواره اظهار داشت: فراخوان این جشنواره از 14 مرداد ماه آغاز و تا 14 شهریور ماه ادامه خواهد داشت که شامل 4 محور وبلاگ، وبسایت، نرم افزار و کلیپ تلفن همراه است.

براتی خاطرنشان کرد: تبلیغات این جشنواره در حوزه ملی با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در 32 استان کشور و تبلیغات خارجی با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی‌در 74 کشور انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش فعالین سایبری حوزه ایثار و شهادت می‌توانند از 14 مرداد ماه از طریق پرتال جشنواره به آدرس www.isarclub.com ثبت نام کنند.

گفتنی است مراسم اختتامیه در روز 29 شهریورماه امسال برگزار خواهد شد.

درباره‌ی دبیر کانون ایثار دانشگاه علم و صنعت

نظر دادن بسته است.

Scroll To Top